سلام جناب دکتر من مشکل اپن بایت دارم و فاصله بین دندان بالا وپایین...

سلام جناب دکتر من مشکل اپن بایت دارم و فاصله بین دندان بالا وپایین من زیاده و مشکل بعدی این است که فک پایین من کوچکه واین باعث ظاهری بدتر شده در شیراز من به دکتر ارتودنسی مراجعه کردم در ابتدا و بدون وجود عکس های رادیولوژی اعلام کرد که فک پایین نیاز به جراحی داره تا ظاهر من بهتر بشه اما من با جراحی فک وصورت مخالفم و از دکتر خواستم که فقط با استفاده از ارتودنسی سعی کنه مشکل من رو حل کنه که اقای دکتر اظهار کرد که باید دندون های شماره پنج فک بالا رو بکشم تا بشه دندون های فک بالا رو به سمت عقب بیاره تا ظاهر صورت وفاصله دندون هابهتر بشه و از من خواست تا عکس های رادیولوژی بگیرم بعد از دیدن عکس ها دکتر اعلام کرد که نیازی به کشیدن دندون های شماره پنج فک بالا نیست چون مشکلی رو حل نمیکنه و ما باید ابتدا فک بالا رو ارتودنسی کنیم تا دندون ها صاف و مرتب بشن و بعد از نه ماه دو تا پیچ در انتهای فک بالا توسط پزشک جراح کار گذاشته بشه و با استفاده از این پیچ ها کل دندونهای فک بالا رو به سمت عقب بکشن و همزمان دندون های فک پایین هم ارتودنسی بشن و با کش دندون های فک بالا وپایین رو بهم وصل کنن تا از این طریق هم به از بین بردن مشکل ودر واقع عقب اوردن دندون های فک بالا کمک بشه اقای داوودیان من خودم فکر نمیکنم بشه بدون کشیدن دندون از فک بالا بشه این مشکل رو حل کرد لطفا من راهنمایی کنید من تمام عکس هام رو واستون میفرستم بهم بگید ایا میشه بدون کشیدن دندون واین روشی که دکتر من گفتن میشه مشکل رو حل کرد البته ایشون خودشون گفتن که. این مشکل تا هشتاد درصد قابل حله لطفا کمکم کنید مشکلم بدتر نشه.
سلام،
عکس های ارسالی بررسی شد. اگرچه عکس ها استاندارد نبوده و کیفیت کافی نداشتند به نظر می رسد تحت شرایط معینی به صلاحدید متخصص ارتودنسی معالج ممکن است بتوان بدون نیاز به جراحی فک به کمک مینی اسکرو اقدام به بستن اپن بایت و کاهش اورجت دندانهای شما نمود. در این صورت حتی احتمال دارد نیازی به کشیدن دندان هم نباشد. به هر روی همچنان توصیه می گردد در خصوص طرح درمان مقتضی با ارتودنتیست حضورا مشاوره کنید.
با سپاس،

شنبه, 13 تیر 1394 9:00
تعداد بازدید کننده : 835
سلام جناب دکتر من مشکل اپن بایت دارم و فاصله بین دندان بالا وپایین من زیاده و مشکل بعدی این است که فک پایین من کوچکه واین باعث ظاهری بدتر شده در شیراز من به دکتر ارتودنسی مراجعه کردم در ابتدا و بدون وجود عکس های رادیولوژی اعلام کرد که فک پایین نیاز به جراحی داره تا ظاهر من بهتر بشه اما من با جراحی فک وصورت مخالفم و از دکتر خواستم که فقط با استفاده از ارتودنسی سعی کنه مشکل من رو حل کنه که اقای دکتر اظهار کرد که باید دندون های شماره پنج فک بالا رو بکشم تا بشه دندون های فک بالا رو به سمت عقب بیاره تا ظاهر صورت وفاصله دندون هابهتر بشه و از من خواست تا عکس های رادیولوژی بگیرم بعد از دیدن عکس ها دکتر اعلام کرد که نیازی به کشیدن دندون های شماره پنج فک بالا نیست چون مشکلی رو حل نمیکنه و ما باید ابتدا فک بالا رو ارتودنسی کنیم تا دندون ها صاف و مرتب بشن و بعد از نه ماه دو تا پیچ در انتهای فک بالا توسط پزشک جراح کار گذاشته بشه و با استفاده از این پیچ ها کل دندونهای فک بالا رو به سمت عقب بکشن و همزمان دندون های فک پایین هم ارتودنسی بشن و با کش دندون های فک بالا وپایین رو بهم وصل کنن تا از این طریق هم به از بین بردن مشکل ودر واقع عقب اوردن دندون های فک بالا کمک بشه اقای داوودیان من خودم فکر نمیکنم بشه بدون کشیدن دندون از فک بالا بشه این مشکل رو حل کرد لطفا من راهنمایی کنید من تمام عکس هام رو واستون میفرستم بهم بگید ایا میشه بدون کشیدن دندون واین روشی که دکتر من گفتن میشه مشکل رو حل کرد البته ایشون خودشون گفتن که. این مشکل تا هشتاد درصد قابل حله لطفا کمکم کنید مشکلم بدتر نشه. 1 out of 10 based on 1 ratings. 835 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد