سلام دکتر داوودیان. پسرم یازده ساله است و یکی از دندانهای نیش او...

سلام دکتر داوودیان. پسرم یازده ساله است و یکی از دندانهای نیش او بیرون نیامده و در عکس نشان داده میشود و فضای خالی در دندانها وجود ندارد میخواستم سوال کنم باید حتما برای درمان با ارتودنسی دندان کشیده شود ؟ طبق مشاوره با یکی از پزشکان به من گفتند که احتمالا 2 تا از دندانهای شماره ی 4 ایشان کشیده می شود که یکی از آنها بخاطر هماهنگ بودن است و یکی بخاطر بیرون آمدن دندان نیش و بعد ارتودنسی هم انجام می شود... میخواستم بدونم این گفته صحیح است .. خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
سلام،
متأسفانه عکسی از شما در رابطه با ارتودنسی به دست ما نرسیده است. توصیه می گردد برای دریافت مشاوره دقیق تر، تصاویری از صورت و  دندانها برای ما به آدرس ایمیل (info@mihanortho.cm) ارسال نمائید. ذیلا کیسی با دندان نیش بیرون زده در یک طرف نمایش داده می شود که بدون کشیدن دندان با سیستم ارتودنسی دیمون درمان شده است.
با سپاس،
مطب دکتر مسعود داوودیان،

یکشنبه, 23 آذر 1393 14:47
تعداد بازدید کننده : 848
سلام دکتر داوودیان. پسرم یازده ساله است و یکی از دندانهای نیش او بیرون نیامده و در عکس نشان داده میشود و فضای خالی در دندانها وجود ندارد میخواستم سوال کنم باید حتما برای درمان با ارتودنسی دندان کشیده شود ؟ طبق مشاوره با یکی از پزشکان به من گفتند که احتمالا 2 تا از دندانهای شماره ی 4 ایشان کشیده می شود که یکی از آنها بخاطر هماهنگ بودن است و یکی بخاطر بیرون آمدن دندان نیش و بعد ارتودنسی هم انجام می شود... میخواستم بدونم این گفته صحیح است .. خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید 1 out of 10 based on 1 ratings. 848 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد