دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟


سلام دکترداوودیان1. دندان عقلم رو کشیدم اما بعد از گذشت دو هفته هنوز حفره اش پر نشده ، آیا این طبیعی هست ؟2.فک بالا نیاز به ارتودنسی دارد و اینکه دوتا دندون عصب کشی شده و نیاز به روکش دارند در ابتدا روکش گذاشته شود و بعد ارتودنسی انجام شود ؟ یا فرقی نمیکند

سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 22 آبان 1396 10:51
تعداد بازدید کننده : 6
سلام دکترداوودیان1. دندان عقلم رو کشیدم اما بعد از گذشت دو هفته هنوز حفره اش پر نشده ، آیا این طبیعی هست ؟2.فک بالا نیاز به ارتودنسی دارد و اینکه دوتا دندون عصب کشی شده و نیاز به روکش دارند در ابتدا روکش گذاشته شود و بعد ارتودنسی انجام شود ؟ یا فرقی نمیکند 1 out of 10 based on 1 ratings. 6 user reviews.
0 | 0

“ سلام دکترداوودیان1. دندان عقلم رو کشیدم اما بعد از گذشت دو هفته هنوز حفره اش پر نشده ، آیا این طبیعی هست ؟2.فک بالا نیاز به ارتودنسی دارد و اینکه دوتا دندون عصب کشی شده و نیاز به روکش دارند در ابتدا روکش گذاشته شود و بعد ارتودنسی انجام شود ؟ یا فرقی نمیکند ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مطالب مرتبط
 سلام-دکترداوودیان1-دندان-عقلم-رو-کشیدم-اما-بعد-از-گذشت-دو-هفته-هنوز-حفره-اش-پر-نشده-،-آیا-این-طبیعی-هست-؟2-فک-بالا-نیاز-به-ارتودن - سلام آقای دکترداوودیان وقتتون بخیر من در سن 18 سالگی ارتودنسی متحرک رو روی دندان های فک بالام انجام دادم. متاسفانه دکترم چون از نتیجه کار راضی نبود با مواد کامپوزیت روی دندانم اون رو با بقیه در یک راستا قرار داد. بعد مدتی زرد شد و من مراجعه کردم به ایشون و گفتند دندونت باید پر بشه و این زرد بودن دو تا دندون جلویی اذیتم می کرد. الان بعد از چند سال به دکتر دیگه ای مراجعه کردم و ایشون بهم گفتن اولین قدم اینه اون مواد کامپوزیت رو از روی دندونت بردارم و حالت اصلی دندو مد نظر ما هست. بعد از اینکار مجددا ارتودنسی ثابت انجام دادم و گفتند که هشت ماه باید باشه رو دندونم. فک پایین هم فردا باید بذارم. الان مهم ترین مسئله زرد موندن دندونام هست.البته ناگفته نمونه که جنس دندونام هم زیاد خوب نیست و چون بچگی با دهان نفس می کشیدم روش لکه هایی داره. الان با توجه به اینکه من خانم جوان هستم و زیبایی دندونام برام بسیار مهمه بهترین کار برای سفید کردن دندونام چه کاریه؟ من راستش از روکش میترسم چون ظاهرش مصنوعیه.راه دیگه ای هست؟؟؟؟ ممنونم
سلام آقای دکترداوودیان وقتتون بخیر من در سن 18 سالگی ارتودنسی متحرک رو روی دندان های فک بالام انجام دادم. متاسفانه دکترم چون از نتیجه کار راضی نبود با مواد کامپوزیت روی دندانم اون رو با بقیه در یک راستا قرار داد. بعد مدتی زرد شد و من مراجعه کردم به ایشون و گفتند دندونت باید پر بشه و این زرد بودن دو تا دندون جلویی اذیتم می کرد. الان بعد از چند سال به دکتر دیگه ای مراجعه کردم و ایشون بهم گفتن اولین قدم اینه اون مواد کامپوزیت رو از روی دندونت بردارم و حالت اصلی دندو مد نظر ما هست. بعد از اینکار مجددا ارتودنسی ثابت انجام دادم و گفتند که هشت ماه باید باشه رو دندونم. فک پایین هم فردا باید بذارم. الان مهم ترین مسئله زرد موندن دندونام هست.البته ناگفته نمونه که جنس دندونام هم زیاد خوب نیست و چون بچگی با دهان نفس می کشیدم روش لکه هایی داره. الان با توجه به اینکه من خانم جوان هستم و زیبایی دندونام برام بسیار مهمه بهترین کار برای سفید کردن دندونام چه کاریه؟ من راستش از روکش میترسم چون ظاهرش مصنوعیه.راه دیگه ای هست؟؟؟؟ ممنونم ارتودنسی ,متخصص ارتودنسی ,درمان ارتودنسی ,روکش دندان
 سلام-دکترداوودیان1-دندان-عقلم-رو-کشیدم-اما-بعد-از-گذشت-دو-هفته-هنوز-حفره-اش-پر-نشده-،-آیا-این-طبیعی-هست-؟2-فک-بالا-نیاز-به-ارتودن - با سلام دکترداوودیان خسته نباشید.من پارسال برج10 فکبالا رو ارتودنسی کردم بخاطر یک دندون که عقب بود حالا دندونم اومده هم ریف باقی دندونام شده دیروز دکتر فک پایینو براکت گذاشت بخاطر 4 تا از دندونای جلو لبم که کج بودن حالا از دیشب خیلی درد دارم و لثم قرمز و ملتهب شده چکار کنم دردم کمتر بشه؟میتونم از لیدوکایین استفاده کنم؟با توجه به اینکه دندون نکشیدم و فقط چهارتا دندون عقلو دوران دبیرستان کشیدم دندونام ردیف میشن؟
 سلام-دکترداوودیان1-دندان-عقلم-رو-کشیدم-اما-بعد-از-گذشت-دو-هفته-هنوز-حفره-اش-پر-نشده-،-آیا-این-طبیعی-هست-؟2-فک-بالا-نیاز-به-ارتودن - سلام آقای دکتر داوودیان وقتتون بخیر.مریم 27 ساله هستم قصد انجام ارتودنسی رادارم.چنت دندون خراب داشتم که پر و عصب کشی کردم. الان بعداز اتمام عصب کشی باز از دانهایم عکس گرفتم که متوجه شدم دندان 7سمت راست فک پایین که عصب کشی کرده ام عفونت دارد .آیا طبیعی است؟یا نیاز به درمان داد؟ و همچنین دندان 7 سمت راست فک بالا که قبلا عصب کشی نمودم برای عمل ارتودنسی مناسب است و نیاز به درمان دوباره ندارد؟ عکس کلی دندانهایم رو به پیوست ارسال نمودم .ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید که چه کارهایی نیاز است قبل از ارتودنسی انجام بدهم.متشکرم
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد