با سلام و عرض تشکر خدمت دکتر داودیان ، من حدود دوسال ونیم پیش دندان...

با سلام و عرض تشکر خدمت دکتر داودیان ، من حدود دوسال ونیم پیش دندان هایم را ارتو دنسی کردم ،فک بالا مرتب شده و براکتها را در آورده ام..دندانهای فک پایین ردیف هستند اما کمی جلوتر و شاید موازی دندانهای بالا قرار دارند،دکتر به من گفته که مشکل از فک شماست ودیگر نمی توان بیشتر از این کاری روی دندانها انجام داد..ایشون اصلا از کش برای من استفاده نکردند فقط حلقه و براکت گذاشتند...می خواستم بدونم اینطور قرار گرفتن دندانها برای من ضرری ندارد از نظر تنفسی یا حرف زدن...چون اصولا دندانهای پایین باید زیر دندان های بالا قرار داشته باشند...خواهش میکنم من و راهنمایی کنید...با تشکر
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 22 آبان 1396 10:47
تعداد بازدید کننده : 81
با سلام و عرض تشکر خدمت دکتر داودیان ، من حدود دوسال ونیم پیش دندان هایم را ارتو دنسی کردم ،فک بالا مرتب شده و براکتها را در آورده ام..دندانهای فک پایین ردیف هستند اما کمی جلوتر و شاید موازی دندانهای بالا قرار دارند،دکتر به من گفته که مشکل از فک شماست ودیگر نمی توان بیشتر از این کاری روی دندانها انجام داد..ایشون اصلا از کش برای من استفاده نکردند فقط حلقه و براکت گذاشتند...می خواستم بدونم اینطور قرار گرفتن دندانها برای من ضرری ندارد از نظر تنفسی یا حرف زدن...چون اصولا دندانهای پایین باید زیر دندان های بالا قرار داشته باشند...خواهش میکنم من و راهنمایی کنید...با تشکر 1 out of 10 based on 1 ratings. 81 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد