داشتن فک زیبا با جراحی و ارتودنسی

داشتن فک زیبا با جراحی و ارتودنسی 1 out of 10 based on 1 ratings. 765 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #773
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397 15:48
تعداد بازدید کننده : 765
چاپ ارسال به دوستان
داشتن لبخندی زیبا یکی از مهمترین موهبت زیبایی است که خداوند ممکن است به یک فرد اعطا کند. برای اینکه لبخندمان زیبا باشد نظم و چیدمان دندان ها دارای جایگاه ویژه ای هستند. ارتودنسی عملی است که کمک میکند این افراد در صورتشان لبخندی زیبا داشته باشند,,و داشتن فک زیبا با جراحی و ارتودنسی قابل دستیابی است . ارتودنسی عملی است که کمک میکند این افراد در صورتشان لبخندی زیبا داشته باشند,,و داشتن فک زیبا با جراحی و ارتودنسی قابل دستیابی است .

فرم طبیعی فک با جراحی


داشتن لبخندی زیبا یکی از مهمترین موهبت زیبایی است که خداوند ممکن است به یک فرد اعطا کند. برای اینکه لبخندمان زیبا باشد نظم و چیدمان دندان ها دارای جایگاه ویژه ای هستند. متاسفانه بعضی اشخاص بخاطر نامرتبی دندان زیبایی خود را از دست میدهند. همین باعث کاهش اعتماد بنفس آن ها شده و لبخند خود را از دیگران دریغ میکنند. ارتودنسی عملی است که کمک میکند این افراد در صورتشان لبخندی زیبا داشته باشند,,و داشتن فک زیبا با جراحی و ارتودنسی قابل دستیابی است . 
در درمان ارتودنسی ، اشتخوان فک ها و دندان مورد توجه دندان پزشک قرار میگیردو اگر ساختار فک دارای مشکل باشد ، پزشک ارتودنسی را با جراحی فک تواما انجام میدهد .جراحی فک و ارتودنسی همزمان فقط زیبایی فرد را کمک نمیکند بلکه در فرآیند بلعیدن ، جلوگیری از بیماری های گوارشی و نحوه صحبت موثر است.

جراحی فک

فرم طبیعی فک
فرم طبیعی فک حالتی است که دندان آسیای فک بالایی و پایینی در وضعیت مناسبی رویهم منطبق میشوند و دندان جلویی بالا و پایین روی هم قرار میگیرند. حالتی که دندان جلوی بالا حدود یک تا میلی متر از دندان فک پایین جلوتر می افتند.

دوره نقاحت بعد عمل فک


بعد جراحی فک ، دندان ها با کمک کش و سیم به هم وصل میشوند تا استخوان های فک جوش بخورند. در جراحی پیچیده فک 4 تا 6 هفته فک ها بسته میشوند و بیمار فقط بوسیله نی مایعات مینوشند.پس ازدوره 6 هفته ای بیمار میتواند غذاهای نرم را بدون اینکه به فک ها فشار بیاورد بخورد.

ارتودنسی و جراحی فک

عوارض جانبی درمان ارتودنسی و جراحی فک

در بعضی افراد احتمال بوجود آمدن جوش روی پوست بخاطر داروی بیهوشی میباشد.
بخاطر اینکه فرد یک ماه و نیم از غذاهای مایع تغذیه میکنند ، در این شرایط وزن بیمار به طرز قابل توجهی پایین می آید به همین دلیل لازم است پیش از عمل کمی خودمان را تقویت کنیم. پس از انجام جراحی حداقل یک هفته در محل اتصال فک ها ممکن است نشانه هایی از کبودی دیده شود که پس از یک هفته از بین میروند. پزشک جراح نقشی بسیار مهم در نحوه بهبود شما دارد. در حالتی که عمل جراحی توسط متخصص ارتودنسی  انجام نشده باشد ، حتی بریدن تا یک میلیمتر چهره فرد را نامیزان میکند.
فک طبیعی با ارتودنسی

جراحی فک و ارتودنسی


حالتی ممکن است دندان های شخص روی هم قرار نگیرند. این اشخاص بخاطر عدم همرسی دندان های بالایی و پایینی ، در بلع و جویدن غذا مشکل زیادی ایجا میکند.در این شرایط متخصص ارتودنسی اول با عملیات ارتودنسی دندان ها را مرتب و کمک میکند روی هم قرار بگیرند و بعد از اتمام ارتودنسی به جراحی فک خواهد پرداخت. شاید در قضیه اوین بایت بودن دندان مشکلات فک در چره فرد معلوم نباشد و فقط یک پزشک میتواند وضعیت فک را مشخص کند ولی عارضه های حاد فکی بطور آشکار در فرم صورت فرد مشخص میشود. به طور کلی درمان فردی که دارای ناهنجاری دندان و فک هستند ابتدا درمان ارتودنسی انجام میشود تا دندانش مرتب شود و رایطه درستی بین وضعیت دندان های فک بالا وپایین نسبت به هم شکل گیرد و بعد از آن جراحی فک به اتاق عمل منتقل میشود.بعد اتمام جراحی ، مرحله دوم ارتودنسی شروع میگردد که دوره ای 6 تا 9 ماهه دارد. در اصل ارتودنسی مرحله اول برای رفع کردن مشکل دندان و مرتب کردنشان است که پیش زمینه جراحی موفقیت آمیز است و مرحله دوم برای هماهنگ شدن بیشتر بین دو ف جراحی و تثبیت کردن درمان جراحی استفاده میشود.

“ داشتن فک زیبا با جراحی و ارتودنسی ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل