هزینه ارتودنسی فک بالا

هزینه ارتودنسی فک بالا 10 out of 10 based on 1 ratings. 1401 user reviews.
1 | 0
کد بلاگ : #758
تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردین 1397 13:41
تعداد بازدید کننده : 1401
چاپ ارسال به دوستان
ارتودنسی دندان به ثابت ، متحرک ، ارتودنسی دیمون ، نامرئی ، شفاف ، ارتودنسی از پشت دندان هریک دارای هزینه ای متفاوت است .در بیشتر موارد هزینه ارتودنسی فک بالا یی نسبت به فک پایینی بیشتر است ،

هزینه های ارتودنسی برای فک بالا


دقت کنید اول باید برای فک معاینه های اولیه را انجام دهید تا متوجه شوید چه نوع درمانی برای فک بالای شما مناسب است .  ارتودنسی دندان به ثابت ، متحرک ، ارتودنسی دیمون ، نامرئی ، شفاف ، ارتودنسی از پشت دندان هریک دارای هزینه ای متفاوت است .در بیشتر موارد هزینه ارتودنسی فک بالا یی نسبت به فک پایینی بیشتر است ، اما این یک حالت کلی نیست و براساس وضعیت دندان بیمار مشخص میشود . فراموش نکنید ابزارهای ارتودنسی برای انواع بیماری متفاوت اند و خود این قضیه نقش مهمی در هزینه های بیمار دارد.
اگر برای دندانتان نیاز به هدگیر داشته باشید هزینه آن کاملا جدا از هم محاسبه میشود . افراد زیادی هستند که دندان نهفته دارند ، معمولا قیمت ارتودنسی برای آن ها کمی بالاتر از وضع معمول است و این موضوع بخاط حساس بودن دندان نهفته است. انواع براکت دیمون دارای قیمت متفاوت بوده و در برخی اشخاص بکاربردن این نوع براکت را تجویز میکنیم. در صورت شکستن هر براکت باید یکی دیگر جایگزین آن شود و این خود هزینه جدایی همراه دارد.

ارتودنسی فک بالا

مرحله های ارتودنسی دندان


 ارتودنسی دندان روشی جا افتاده و بسیار موثر است. در این شیوه درمانی دندان ها با توجه به جهت و مقدار فشاری که وارد میشود در وضعیت مناسبش قرار میگیرد.برای ارتودنسی دندان ها اول باید بوسیله یک متخصص ارتودنسی تحت معاینه قرار بگیرید ، در این مرحله ابتدا عملیات قالب گیری برای دندان شما انجام میشود و طی آن ابعاد دندان ها و فک مشخص میشود و در اصل تعداد براکت ها و انواع آن مشخص میگردد. براکت های استفاده شده در این حالت از جنس سرامیک یا فلز میباشند.
مرحله بعدی جرمگیری دندان ها توسط افراد متخصص این کار است که خودش دو مرحله میشود اول بوسیله دستگاه مخصوص فشار ، بخار به دندان وارد میکنیم و در مرحله بعد مقدار زیادی از جرم ها و پلاک های دندان از بین میروند. مرحله بعدی نصب براکت ها بصورت جداگانه روی دندان میباشد ، باید توجه کرد نوع چسب براکت بکار رفته از روی جنس دندان فرد تعیین شده و از شخصی به شخص دیگر متفاوت میباشد. گاهی اوقات بین نصب براکت و نصب سیم 24 ساعت زمان نیاز داریم. باید توجه کنید در این بخش براکت ها نسبتا مقاوم شده اند. پس از آن سیم های لاستیکی روی براکت ها محکم میشوند. در این قسمت فشاری دائم و البته ملایم به دندان وارد میشود.

هزینه ارتودنسی فک بالا

نحوه پرداخت هزینه ارتودنسی


اغلب پرداخت هزینه هارتودنسی فک بالا   ، طی چندین مرحله انجام میشود. پرداخت قسطی باعث میشود فشار مالی کمتری بر بیمار وارد شود. باید این نکته را ذکر کنیم که معمولا یک سوم هزینه کل ابتدا پرداخت و الباقی بصورت ماهانه پرداخت میشود. نکته مهم درباره ارتودنسی دندان این است که اول باید همه مشکلات درمانی مثل کشیدن دندان پوسیده و... انجام شود و بعد از آن عملیات ارتودنسی اجرا شود.

 

“ هزینه ارتودنسی فک بالا ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل