عوامل موثر بر هزینه ارتودنسی

عوامل موثر بر هزینه ارتودنسی 1 out of 10 based on 1 ratings. 774 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #755
تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردین 1397 15:21
تعداد بازدید کننده : 774
چاپ ارسال به دوستان
ابزارهایی که برای ارتودنسی دندان ها استفاده میشوند تماما وارداتی هستند ، پس قیمت ارتودنسی وابسته به نرخ ارز میباشد و بشدت تحت تاثیر نوسانات ارز میباشد و قیمت نهایی طی درمان مشخص میشود.

تاثیر ابزار در هزینه نهایی ارتودنسی


ابزارهایی که برای ارتودنسی دندان ها استفاده میشوند تماما وارداتی هستند ، پس  هزینه  ارتودنسی  وابسته به نرخ ارز میباشد و بشدت تحت تاثیر نوسانات ارز میباشد و قیمت نهایی طی درمان مشخص میشود.

انتظارات بیمار بر هزینه نهایی موثر است
دربعضی درمان ها هدف بیمار فقط مرتب شدن دندان هاست ، پس هزینه با تفاوت در فرم های صورت مختلف میتواند متغیر باشد. ولی بطور کلی درمانی که فقط با جابجایی دندان همراه است نسبت به درمانی که با جابجایی موقعیت استخوان یا جراحی است ارزان تر تمام میشود.
تعیین هزینه ارتودنسی به مشکل شما هم وابسته است و فقط به خود شما اختصاص دارد. در اولین جلسه ارتودنسی که رایگان میباشد از قیمت کلی و مدت زمانی که برای درمان نیاز دارید و همینطور شیوه ارتودنسی که برایتان مناسب تر است اطلاع میابید.

قیمت ارتودنسی

دستگاه های ارتودنسی


بعد از انجام معاینات توسط متخصص و تعیین نوع دستگاهی که به آن نیاز دارید ، عمل اجرا آغاز میشود و بیمارانی که به دستگاه متحرک نیاز دارن هزینه کمتری را خواهند پرداخت.
ارتودنسی ثابت بخصوص برای هردو فک بالایی و پایینی بیشتر باید هزینه زیادتری پرداخت کنند ،مخصوصا اگر از وسایل ارتودنسی نامریی و براکت هم رنگ دندان استفاده شود.
نرخ های مشخص شده در درمان ارتودنسی به تشخیصی که متخصص میدهد هزینه های مختلفی را به همراه دارد.

ارتودنسی

ناهنجاری های فک , و ارتودنسی


هرگونه ناهنجاری در استخوان فک که باعث دخالت متخصص اتودنسی در اصلاح کردن ناهنجاری جهت ارتودنسی دندان هزینه زیاد تری نسبت به سایر روش ها دارد.
میزان ناهنجاری
شدت ناهنجاری و مدت زمانی که برای کشیدن دندان ها لازم است و همینطور جراحی فک و تغییر دادن وضعیت استخوان از باعث میشود هزینه های درمان متغیر شود.

عوامل موثر بر قیمت ارتودنسی

متخصص ارتودنسی


بسیاری از متخصصان هستند که قیمت پایینی برای خدمات ارتودنسی ارائه میدهند ، اما مسئله قابل تامل این است که متخصص ارتودنسی باید دوره ای 3 یا 4 ساله را گذرانده باشد و بورد تخصصی در این زمینه را دارا باشد. سن بیمار هم یکی از نکاتی است که میتواند بر هزینه تمام شده ارتودنسی تاثیر زیادی داشته باشد.

“ عوامل موثر بر هزینه ارتودنسی ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل