شیشه شیر ارتودنسی

شیشه شیر ارتودنسی 1 out of 10 based on 1 ratings. 2798 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #724
تاریخ انتشار : یکشنبه, 8 بهمن 1396 13:14
تعداد بازدید کننده : 2798
چاپ ارسال به دوستان
نوزادان و کودکان بر اثر مکیدن انگشت گاهی دچار ناهنجاری های فکی و مشکلات دندانی می شوند که توسط دستگاههای ارتودنسی این مشکلات نیز به راحتی قابل حل می باشد.


 شیشه شیر ارتودنسی

اختلالات فکی و دندانی در نوزادان

خیلی از ناهنجاریهای دهان و دندان و فک و صورت ریشه در عادات اشتباه کودکی دارد و مکیدن یکی از عادات اشتباه در کودکی میباشد که در اکثر نوزادان دیده میشود و برای همین والدین از پستانک برای فرزندان خود استفاده میکنند که وسیله سیلیکونی برای کودکان یک وسیله محبوب است که برای مکیدن استفاده میشود و از مکیدن نوزاد جلوگیری میکندجلوزدگی دندان ها و کجی دندان ها و عدم وجود تقارن بین فک از شایعترین اختلالات میباشد.

 
علل مشکلات دندانی در کودکان

به طور کلی والدین از بین 4 الی 5 سالگی کودک در صورت دیدن اشتباهات مثل مکیدن انگشتان دست و مکیدن پستانک و یا استفاده از شیشه شیر سعی بر رفع عادات اشتباه میباشد. این نوع پستانک ها با توجه به ساختار دهانی رشد کام و با در نظر گرفتن وضعیت لثه نوزاد بر پایه اصول علمی تهیه و ساخته میشود و به همین علت هیچگونه آسیبی به دندان ها و فک نوزاد وارد نخواهد کرد.

علل مشکلات در کودکان
  

 

 شیشه شیر ارتودنسی

 آشنایی با شیشه شیر ارتودنسی

پستانک و شیشه شیر ارتودنسی برای اولین بار 100سال پیش مورد استفاده واقع شد و در همان اولین روزها موجب مخالفت هایی علیه آن مطرح شد و بسیاری از متخصصان بر این باور بودند که این دستگاه ها موجب وارد شدن آسیب و همچنین ضربه به ساختار دهانی نوزادان خواهد بودکه نظریه آنها به دور از حقیقت نبوده استتا جایی که استفاده طولانی مدت از پستانک موجب اختلالات مختلف در کودکان میباشد و استفاده مکرر از پستانک پلاستیکی در 2 الی3 سالگی مانعی ندارداما پس از آن ریسک بروز ناهنجاریهای فکی و دهانی افزایش پیدا میکند.
این نوع شیشه شیر دارای بدنه پیرکس میباشد و جنس سیلیکون دارد همچنین ظرفیت این شیشه 260 میلی لیتر میباشد.کودک در کنار شیر مادر که مهمترین وعده غذایی میباشد گاهی اوقات نمیتواند از سینه مادر تغذیه کند و مادر مجبور به دوشیدن شیرش در ظرف مناسب شیشه شیر میباشدو گاهی اوقات مادر مجبور میشود به جای استفاده از شیر خودش از شیر خشک استفاده نماید و یا از مکمل های گوناگون استفاده کند که استفاده از شیشه شیر پیرکس ارتودنسی انقلابی معقول و درست میباشد.

 

انواع شیشه شیر ارتودنسی

 

شیشه شیر پیرکس ارتودنسی  

شیشه شیر پیرکس ارتودنسی را معرفی کردیم زیرا تمامی فاکتورهای مناسب ارتودنسی را دارد و مقدار شیر مناسبی را در خود جای میدهد و قابلیت گرم کردن شیر داخل ماکروویو را دارد و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی میباشد.شیشه شیر پیرکس ارتودنسی عاری از هرگونه مواد مضر شیمیایی بوده و والدین با خیال راحت میتوانند از آن استفاده کنند و میتوانند شیر را با هر درجه و دمایی داخل شیشه بریزند و از آن برای کودک خود استفاده کنند.
 

 


شیشه شیر ارتودنسی با طراحی زیبای بدنه خود نه تنها بسیلر شفاف است و در مقابل ضربات استحکام کافی را دارا میباشد.شیشه شیر پیرکس ارتودنسی دارای استانداردهای مناسب و کیفیت عالی در عرصه بین الملل  لقب میگیرد. این نوع شیشه شیرها را به راحتی میتوان در داروخانه ها تحت مراکز پزشکی تهیه کرد و همچنین میتوانید شیشه شیر را  به متخصص خود نشان داده تا از بابت استاندارد آن اطمینان حاصل کنید.

شیشه شیر ارتودنسی  

 


پستونک ارتودنسی

پستانک ارتودنسی و انواع آن

پستانک ارتودنسی دو مدل دارد یکی سیلیکونی و لاتکسی که قابل تهیه میباشد و اگر دنبال جنس مقاوم تری هستید پستانک های سیلیکونی از لاتکسی مقاومت بیشتری دارد و هیچگونه بو مزه ایی ندارد و این نوع پستانک ها استریل میباشد. البته هنوز شواهد روشنی در تایید موثرتر بودن آنها نسبت به پستانک های معمولی در جلوگیری از ناهنجاری های دندانی،فکی وجود ندارد.

 

 

“ شیشه شیر ارتودنسی ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل