ارتودنسی و عمل جراحی بینی

ارتودنسی و عمل جراحی بینی 1 out of 10 based on 1 ratings. 1132 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #675
تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 مهر 1396 12:21
تعداد بازدید کننده : 1132
چاپ ارسال به دوستان
یکی از سوالات متداول و رایج بسیاری از بیماران که قصد انجام درمان ارتودنسی و جراحی بینی دارند این است که آیا درمان ارتودنسی را زودتر انجام بدهند یا عمل جراحی زیبایی بینی را؟


ارتودنسی و عمل جراحی بینی

ارتودنسی یا جراحی بینی

ار آنجایی که  ارتودنسی  با حرکت دادن دندانها می تواند تاثیر بسزایی بر روی موقعیت لبها, تعادل بین  لب و بینی, زاویه بینی  و لب بگذارد و همچنین  رابطه لب  و فرم  نهایی  بینی یکی از گزینه های  مهمی  است  که جراح  زیبایی  بینی  شما  درنظر میگیرد. تغییر فرم  لب بعد از ارتودنسی  مسلما برتصمیم  جراح زیبایی  بینی  شما در خصوص پلن  جراحی بینی اثر گذار است. بنابراین  در حالت  ایده آل شما می توانید اصلاح دندان های خود را تکمیل کرده و پس از آن برای انجام  عمل جراحی  بینی  اقدام  کنید.ارتودنسی و مشکلات تنفسی

از جمله عواملی که بر روند رشد فک اثر گذاشته مشکلات و گرفتگی بینی  میباشد که بسیار تاثیر گذار بر رشد فک میباشد همچنین عدم رشد فک میتواند بر ظاهر بینی و صورت تاثیر گذار باشد. زمانیکه شخص در سن رشد باشد انحراف بینی یا گرفتگی های بینی موجب می شود که شخص نتواند از راه بینی نفس بکشد و این امر موجب شده تنفس از راه دهان صورت بگیرد و این علت موجب می شود که با گذشت زمان در هنگام خواب دهان شخص باز بماند که تکرار این امر در گذر زمان  موجب تنگی فک بالا و به هم ریختگی شدید دندانها می گردد. در این موارد که شخص دچار مشکلات تنفسی میباشد علاوه بر نیاز بیمار به  ارتودنسی لزوم مراجعه بیمار به متخصص حلق و بینی جهت درمان مشکل تنفسی نیز ضروری می باشد.

ارتودنسی و مشکلات تنفسی

 


ارتودنسی و عمل جراحی بینی
بنابراین اگر قصد انجام عمل جراحی بینی دارید و همچنین از وضعیت قرارگیری دندانهای خود احساس رضایت نمی کنید بهتر است ابتدا با متخصص ارتودنسی مشاوره داشته تا بهترین درمان برای شما انجام پذیرد.

 

“ ارتودنسی و عمل جراحی بینی ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل