طرح لبخند

طرح لبخند 1 out of 10 based on 1 ratings. 565 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #643
تاریخ انتشار : سه شنبه, 7 شهریور 1396 0:00
تعداد بازدید کننده : 565
چاپ ارسال به دوستان
امروزه بحث طرح لبخند در جامعه دندانپزشکان بسیار معروف شده است و طرفداران بسیاری دارد پس بر ان شدیم که طرح لبخند و نحوه اصلاح طرح لبخند را توضیح دهیم. در واقع طرح لبخند عبارت است از هماهنگی بین فرم لثه و فرم دندان ها و فاصله دندان ها و همچنین طول دندان ها که این هماهنگی باعث می شود که یک طرح لبخند زیبا داشته باشید

امروزه بحث طرح لبخند در جامعه دندانپزشکان بسیار معروف شده است و طرفداران بسیاری دارد پس بر ان شدیم که لبخند و نحوه اصلاح طرح لبخند را توضیح دهیم. در واقع  طرح لبخند عبارت است از هماهنگی بین فرم لثه و فرم دندان ها و فاصله دندان ها و همچنین طول دندان ها که این هماهنگی باعث می شود که یک  طرح لبخند زیبا داشته باشید. برای داشتن یک خنده  زیبا اولا نباید در بین دندان ها شما دندان خالی ای وجود داشته باشد و یا یک دندان کشیده شده باشد و جای ان خالی باشد زیرا در آن صورت همیشه  لبخند شما را بهم می ریزد.

پس اگر در بین دندان های شما جای خالی وجود دارد اولین کاری که باید بکنید این است که با مراجعه به دکتر ارتودنسی جای ان دندان خالی را ایمپلنت کنید و ان جای خالی را با ایمپلنت پر کنید و سپس با انجام ارتودنسی دیگر دندان ها را در یک ردیف قرار دهید به صورتی که فاصله بین آنها یکی شود.
پس از ایمپلنت و ارتودنسی باید تحت نظر متخصص ارتودنسی روی دندان ها کار شود تا طول دندان ها به درستی مرتب شود و همچنین با توجه به طرح صورت و چهره دندان ها در یک فرم خاص قرار گیرند.

بهترین زمان برای اصلاح  طرح لبخند زمان کودکی است که می توانید با مراجعه به دندانپزشک کودکان  یک طرح لبخند مناسب را برای کودک خود در نظر بگیرید زیرا در این سنین دندان ها به راحتی قابلیت جابجایی دارند و می توان به راحتی ارتودنسی و ایمپلنت را روی دندان ها انجام داد. همچنین امروزه برای اطفال هم بهتر است  طرح لبخند را در نظر بگیرید و به فکر این باشید که کاری بکنید که دندان ها اطفال هم به درستی رشد کند که می توانید با مراجعه به دندانپزشک اطفال مشکلات دندان های اطفال خود را برطرف کنید.

“ طرح لبخند ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل