تفاوت ارتودنسی و لمینت

تفاوت ارتودنسی و لمینت 1 out of 10 based on 1 ratings. 1172 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #618
تاریخ انتشار : پنج شنبه, 11 دی 1348 3:30
تعداد بازدید کننده : 1172
چاپ ارسال به دوستان
برای داشتن طرح لبخند مناسب دو راه حل وجود دارد ارتودنسی و لمینت . در این مقاله قصد داریم به تفاوت ارتودنسی و لمینت بپردازیم . در زمان های قدیم برای اینکه بتوانید طرح لبخند مناسبی داشته باشید و همچنین بتوانید نا مرتبی دندان های خود را بر طرف کنید با مراجعه به متخصص ارتودنسی مجبور بودید دندان هایی که طرح لبخند را بهم میزنند و همچنین باعث نمی شوند ساختار دندان ها بهم بخورد و دندان ها نافرم باشد را بکشید

ارتودنسی و تفاوت آن با لمینت

برای داشتن طرح لبخند مناسب دو راه حل وجود دارد ارتودنسی و لمینت . در این مقاله قصد داریم به تفاوت ارتودنسی و لمینت بپردازیم . 
در زمان های قدیم برای اینکه بتوانید طرح لبخند مناسبی داشته باشید و همچنین بتوانید نا مرتبی دندان های خود را بر طرف کنید با مراجعه به متخصص ارتودنسی مجبور بودید دندان هایی که طرح لبخند را بهم میزنند و همچنین باعث نمی شوند ساختار دندان ها بهم بخورد و دندان ها نافرم باشد را بکشید و آنها را به وسیله دندان های مصنوعی جایگزین کنید اما امروزه برای اینکه طرح لبخند و یا نافرمی دندان ها را برطرف کنید می توانید به متخصص ارتودنسی مراجعه نموده و با استفاده از از روش درمان ارتودنسی مشکل نا فرمی دندان های خود را برطرف کنید. 

تفاوت ارتودنسی و لمینت

اصلاح طرح لبخند با لمینت

اما روش دیگری نیز برای اصلاح طرح لبخند به نام لمینت وجود دارد که می توانید که تنها در این روش درمان دندانها را سفید می کنند اما نافرمی دندان ها برطرف نمی شود. در واقع هیچ روش درمان دیگری به جزارتودنسی وجود ندارد که بتواند نا فرمی دندان ها را برطرف کند و برای مشکلات دیگر دندان ها مثل بد رنگی آنها می توانید از روش درمان لمینت بهره ببرید. که بهتر است برای رفع مشکل نافرمی دندان های خود و یا مشکلات دیگر دندان ها اول به یک متخصص ارتودنسی مراجعه نمایید تا با تشخیص درست روش درمان بهترین روش درمان برای شما تعیین شود و ارتودنسی انجام شود.مهم ترین تفاوت بین روش ارتودنسی و روش لمینت هزینه ان است که همانطور که میدانید هزینه روش درمان ارتودنسی مقداری بالاتر است اما ارتودنسی یک روش درمان دائمی است و تنه شما باید یک بار در طول عمر اناجم دهید و دیگر به حالت قبلی خود برنمیگردند. اما روش درمان های دیگر مثل لمینت تنها دوره درمان دارند و بعد از ان دوره ممکن است دندان ها به حالت و شکل قبلی خود درآیند. پس با صرفه ترین روش درمان ارتودنسی است.

لمینت و ارتودنسی
“ تفاوت ارتودنسی و لمینت ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل