بهترین متخصص ارتودنسی !؟

بهترین متخصص ارتودنسی !؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 2961 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #175
تاریخ انتشار : دوشنبه, 5 اسفند 1392 0:00
تعداد بازدید کننده : 2961
چاپ ارسال به دوستان
این مقاله سعی دارد شاخص هایی را برای کمک به بیماران ارتودنسی جهت انتخاب بهترین دکتر متخصص ارتودنسی متناسب با شرایط شان معرفی کند.
بهترین متخصص ارتودنسی کیست؟شاخص های انتخاب بهترین متخصص ارتودنسیتخصص درمانگربعد مسافتاجتهاد از نظرات گوناگونهزینه ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی چه کسی است؟

بهترین متخصص ارتودنسی کیست

یکی از سؤالاتی که ذهن بیماران جویای درمان مشکلات ارتودنسی را درگیر می کند یافتن دکتر متخصص خوب در این زمینه می باشد. تا آنجا که گاهی ماهها بر سر انتخاب درمانگر مناسب با تردید روبرو هستند. این مقاله سعی دارد با ارائه راهکاری منطقی شما بیماران گرامی را متناسب با شرایطی که دارید در این مسیر یاری کند.


شاخص های کمک کننده در خصوص انتخاب بهترین ارتودنتیست


تخصص درمانگر

درمانگر مورد مراجعه برای درمان ارتودنسی باید متخصص ارتودنسی باشد. متأسفانه در حال حاضر بسیاری از دندانپزشکان عمومی بدون داشتن مدرک تخصصی ارتودنسی با تبلیغات وسوسه کننده و قیمت های ارزان اقدام به درمان ارتودنسی ثابت می کنند. جالب تر آنکه بسیاری از بیماران مراجعه کننده اساسا" از این که دندانپزشک مربوطه متخصص ارتودنسی نیست اطلاعی ندارند. برای این منظور شما را به مطالعه لینک فرق دندانپزشک عمومیبا متخصص ارتودنسی دعوت می کنیم.بهترین متخصص ارتودنسی را بر اساس مدرک تخصصی او انتخاب کنید
گاهی بیماران برای دسترسی به بهترین متخصص ارتودنسی مسافت زیادی را طی می کنندبعد مسافت

گاهی بیماران برای انجام درمان ارتودنسی نزد دکتر متخصص ارتودنسی به منطقه یا حتی شهر دیگری غیر از محل سکونت خود مراجعه می کنند. با توجه به طولانی بودن درمان ارتودنسی و لزوم مراجعات مرتب (گاهی دو بار در ماه)، این امر می تواند رفته رفته آزار دهنده شود. توصیه می گردد بعد مسافت را در انتخاب متخصص ارتودنسی معالج با عنوان یک فاکتور مهم لحاظ کنید. برای اطلاع از لیست متخصصین ارتودنسی محدوده سکونت خود می توانید به بانک اطلاعاتی متخصصین ارتودنسی ایران که به همت دکتر مسعود داودیان راه اندازی شده است مراجعه کنید.

اجتهاد از نظرات گوناگون
از آنجا که درمان ارتودنسی به گونه ای هنری است ممکن است با مراجعه به متخصصین ارتودنسی مختلف دیدگاههای متفاوتی را پیرامون نیاز های درمانی خود بشنوید. از لزوم کشیدن تا نکشیدن، از لزوم جراحی فک تا عدم نیاز به جراحی و البته تفاوت در نوع دستگاهها و روش های پیشنهادی جهت رسیدن به نتیجه درمان. در واقع این اختلاف نظرات برخاسته از اختلاف سلیقه و نگرش ارتودنتیست ها نسبت به یکدیگر می باشد. پیشنهاد ما به بیماران برای کاهش سردرگمی و انتخاب بهترین روش ارتودنسی این است که با متخصصین مورد مراجعه به طور فعال وارد گفتمان و تعامل شده و خواسته های خود را از درمان به خوبی شفاف سازی کنند و نهایتا" از جمع بندی دیدگاههای گوناگون راهکاری را که با خواسته هایشان بیشتر نزدیک بوده و اجماع بیشتری بر سر آن از سوی درمانگر ها وجود داشته است انتخاب نمایند.


برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی بیمار باید از مجموع نظرات متخصصین ارتودنسی اجتهاد کند
یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی هزینه درمان ارتودنسی استهزینه درمان ارتودنسی

یکی از شاخص ها مهم و تأثیرگذار بر انتخاب درمانگر و محل انجام درمان ارتودنسی در نظر گرفتن قیمت  ارتودنسی و نحوه پرداخت هزینه می باشد. با این حال این فاکتور نمی بایست بقیه شاخص های انتخاب بیمار را بیش از اندازه تحت تأثیر قرار دهد. برای اطلاع بیشتر در خصوص ملاحظات مالی درمان ارتودنسی شما را به مطالعه لینک هزینه درمان ارتودنسی دعوت می کنیم.“ بهترین متخصص ارتودنسی !؟ ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل