چرا باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟

چرا باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 1993 user reviews.
0 | 0
کد بلاگ : #156
تاریخ انتشار : دوشنبه, 13 آبان 1392 0:00
تعداد بازدید کننده : 1993
چاپ ارسال به دوستان
متخصص ارتودنسی با دارا بودن دانش و مهارت تخصصی در زمینه تشخیص و درمان ارتودنسی می تواند شما را به خوبی در امر دستیابی به دندانها و لبخندی سالم و زیبا یاری کند.

علل اصلی مراجعه به متخصص ارتودنسی

در این مقاله قصد داریم شما را با علل اصلی  انجام ارتودنسی و مراجعه به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم. چرا باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟چرا باید برای ارتودنسی به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟

بدست آوردن بهترین و سالم ترین لبخند ممکن

این امر با اتکاء به تجربه ارتودنتیست ها که برخاسته از طول دوره طولانی تحصیل آنها می باشد، حاصل می شود. بعد از فراغت از دانشکده دندانپزشکی، متخصصین ارتودنسی دو تا سه سال دیگر نیز فقط در رشته ارتودنسی تحت یک برنامه معتبر آموزش رزیدنتی به تحصیل خود ادامه می دهند. تنها پس از این گذراندن این دوره، آنها ارتودنتیست خطاب می شوند. فقط متخصصین ارتودنسی برای عضویت در انجمن ارتودنتیست های آمریکا (AAO) پذیرفته می شوند. انتخاب یک عضو AAO برای درمان ارتودنسی اطمینانی برای مردم است که آنها یک متخصص ارتودنسی را برگزیده اند.  

متخصصین ارتودنسی به صورت اختصاصی آموزش دیده اند تا با یکپارچه نمودن عملکرد دندانها و فکین، شما را در صحبت کردن، جویدن و گاز گرفتن راحت و کارآمد یاری کنند و البته هدیه ای هم وجود دارد! دندانها و فکی که به درستی کار می کنند زیباتر نیز به نظر می رسند.
ایجاد احساس بهتر و زیباتر شدن

با درمان نزد ارتودنتیست، شما متخصصی دارید که به خوبی می داند چگونه دندانها، فکین و عضلات صورت شما با یکدیگر کار می کنند. یک دهان سالم به سلامت عمومی مطلوب شما نسبت داده می شود. ظاهر شما نیز بهبود می یاید.ارتودنسی سبب ایجاد لبخندی سالم و زیبا می شود

 متخصص ارتودنسی به صورت تخصصی درمان ارتودنسی را انجام می دهد

دریافت درمانی تخصصی که سزاوار آن هستید

شما قلبتان را به یک کاردیالوژیست می سپارید. پوستتان را به یک درماتولوژیست، زانوهاتان را به یک پزشک ارتوپد. همانند این متخصصین که تخصصشان را پس از تحصیل دوره عمومی پزشکی اخذ کرده اند، ارتودنتیست ها نیز سالهای اضافه ای را وقف یادگیری تخصصی ارتودنسی بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشکده دندانپزشکی نموده اند و مثل همکاران خود در رشته پزشکی،  درمان خود را تنها به حیطه تخصصی خود محدود می کنند. متخصصین ارتودنسی تجربه ای عمیق در انجام درمانهای ارتودنسی دارند. آنها دانش و مهارت های خود را بکار می گیرند تا به شما جهت دستیابی به بهترین نتیجه ممکن خدمت کنند.
کسب رابطه صحیح دندانها روی یکدیگر

بایت (نحوه قرار گیری دندانها رویهم) شما یک سیستم بیولوژیک پیچیده است. اجزاء آن تا ۳۲ دندان ، فک بالا و پایین، لثه ها و عضلات صورتی را در بر می گیرد. بایت سالم شما هدف ارتودنتیست است. این هدف از طریق بررسی عمکلرد صحیح هر کدام از بخش های مجزای تشکیل دهنده بدست می آید. شما از توانایی جویدن، گاز گرفتن و صحبت کردن صحیح، لذت می برید.ارتودنسی سبب ایجاد رابطه صحیح دندانها جهت جویدن و غذا خوردن راحت تر می گردد

 ارتودنتیست مشکل ارتودنسی را با دید تخصصی و به صورت همه جانبه بررسی می کند

برطرف نمودن مشکل نامرتبی دندان

شما ممکن است شش دندان نامرتب جلو را ببینید ولی متخصص ارتودنسی دلیل ناردیفی دندانها را در سه بعد فضا می بیند. ارتودنتیست ها تحصیلات، تجربه و توانایی خود را برای  کشف عمیق ریشه مشکل ارتودنسی به خدمت می گیرند. مجهز به تشخیصی که تمامی فاکتورها را به حساب می آورد، ارتودنتیست ها قادرند راه حلی را برای شما برنامه ریزی کنند که لبخندی سالم، جذاب و پایدار را برای شما به ارمغان می آورد.
معرفی درمان صحیح ارتودنسی به شما

انتخاب های درمانی زیادی این روزها وجود دارد، از پلاک های ردیف کننده شفاف تا براکت های مدرن. آنها هر کدام کاربرد خود را دارند اما تنها یک ارتودنتیست دانش تخصصی لازم برای تشخیص و طرح ریزی درمان مطابق با متغیرهای دهان شما را دارد. متخصصین ارتودنسی به هنگام پیشنهاد انتخاب درمانی صحیح برای شما، نیازها و خواسته های اختصاصی شما را در نظر می گیرند. ارتودنتیست ها اطلاع کاملی از طیف وسیع دستگاههای ارتودنسی دارند. آنها می دانند از کدام ابزار و کجا استفاده کنند زیرا هر روز با این وسایل کار می کنند.    متخصص ارتودنسی فراخور نیاز شما دستگاه ارتودنسی معینی را بر می گزیند

 متخصص ارتودنسی زندگی دوباره سرشار از لبخند به شما می بخشد

مطمئن باشید شما یک لبخند خیره کننده می خواهید. ارتودنتیست شما نیز همین را می خواهد و نتایج درمان نهایتا” آن را رقم می زند. شما سزاوار بهترین هستید، یک بایت خوب و سالم و لبخندی زیبا. با یک متخصص ارتودنسی برای زندگی، سلامت، شادی و لبخندتان مشاوره کنید. :)

 


تلگرام
“ چرا باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟ ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل